جمعه ٠١ شهريور ١٣٩٨ - 
1 2
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

ويژگي هاي مورد نياز براي تهيه و نصب پوستر در "سومین گردهمایی بین المللی و هفتمین سمینار سراسری ایدز" مورخ 30 آبان لغایت 2 آذر 1397

ويژگي هاي مورد نياز براي تهيه و نصب پوستر در "سومین گردهمایی بین المللی و هفتمین سمینار سراسری ایدز" مورخ 30 آبان لغایت 2 آذر 1397

به دليل تنوع در تهيه و طراحي پوستر ها، مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و گرمسیری چارچوبي را بر اساس استاندارهاي موجود، به صورت زير پيشنهاد مي نمايد. از كليه شركت كنندگان در سمینار تقاضا مي شود پوستر خود را در قالب چارچوب پيشنهاد شده تهيه نموده و از ارائه پوستر در قالب كاغذA4یا چهارچوبهای غيرمعمول خودداري نمايند.

نویسندگانی که خلاصه مقالات آنها به عنوان پوستر پذیرفته شده است باید به نکات زیر توجه نمایند.

1. ثبت نام نویسنده مسئول یا فردی که ارائه دهنده پوستر است رایگان بوده و بقیه نویسندگان ملزم به پرداخت حق ثبت نام خواهند بود.

2. حضور نویسنده مسئول و يا فردي كه ارائه دهنده پوستر است و در زمان ارسال خلاصه مقاله مشخص شده است، در سمینار برای ارائه پوستر الزامی است. در غیر این صورت علی رغم نصب پوستر در زمان و مکان تعیین شده، پوستر ارزیابی نخواهد شد و تاییدیه ارائه پوستر صادر نخواهد شد.

3. در فرصت مقرر نسبت به اصلاح خلاصه مقاله از نظر نگارش اقدام فرمایید. دبيرخانه سمینار همچنين از درج خلاصه مقالات با اشکالات زبان انگلیسی در کتابچه کنگره معذور است.

4. تغییر اساسی عنوان مقاله به گونه ای که با مقاله ارسال شده در سايت تفاوت جدی داشته باشد، موجب حذف مقاله از لیست مقالات پذیرفته خواهد شد.

5. برای تهیه پوستر به دستورالعمل نحوه تهیه پوستر توجه کافی مبذول دارید. از نصب پوسترهایی که ضوابط مورد نظر را رعایت نکرده باشند و یا اینکه دارای اشکالات اساسی زبان انگلیسی باشند، جلوگیری خواهد شد.

6. فرمت پرينت شده پوستر ها بايد Portraitباشد.

7. زمان نصب پوستر، ساعت 8 صبح روز چهارشنبه مورخ 30/ 08/ 1397 می باشد. ارائه دهنده پوستر می تواند پوستر خود را روز جمعه مورخ 1397/09/02 از محل مورد نظر جدا کرده و با خود ببرد. در غیر این صورت دبیرخانه  سمینار مسئولیت پوستر به جا مانده را نخواهد پذیرفت.

براي جزئيات بيشتر به راهنماي نصب پوستر مراجعه نماييد.

راهنماي نصب پوستر

                                                                                                                          دکتر مسعود مردانی

                                                                                                                            دبیر علمی سمینار


١١:٠٣ - چهارشنبه ٢ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ٦٩٣٤٥    /    تعداد نمایش : ٨٩٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
مرکز تحقیقات بیماریهای عفونی و گرمسیری دانشگاه علوم
پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی- دانشکده پزشکی -طبقه هفتم -مرکز تحقیقات بیماریهای عفونی و گرمسیری

تلفن : 8  - 22439963 - 021
پست الکترونیک : idtmrc@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.